GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål med hänklar 15763501
nr 1576 3501
Skål med hänklar
1700-tal, Stoke on Trent, Staffordshire. Längd: 31 cm
Kondition: slitage, skador, museumslagning
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:07:00
500 kr
700 kr